• Yurtdışında Prova Hizmeti

  Yoğun iş seyahatleriniz sırasında bizi ziyaret etmeye zaman bulamayabilirsiniz. Böyle zamanlarda La Misura bulunduğunuz yere gelip profesyonel ekibiyle provanızı alır, ihtiyacınız olan ürünleri seçmenize yardımcı olur.


 • Yurtdışı Ürün Teslimi

  Dünyanın neresinde olursanız olun La Misura ürünleri tam zamanında elinizde. Yurtdışına seyahat eden veya evine dönen müşterilerimize belirledikleri zamanda ellerine ulaşacak şekilde ürünlerini kargo ile dünyanın her yerine teslim ediyoruz.


 • Kişiye Özel Stil Danışmanlığı

  La Misura olarak geçici modanın esiri olmadan size özel tarzı belirlemede yardımcı oluyoruz. Bunu yaparken ölçü, oran, anatomi, ten renginizi dikkate alıp, bütün bu özellikleri kullanım alanları ve yaşam tarzınızla bütünleştirerek sizin için en ideal kalıp, yaka, manşet, kumaş ve desenleri öneriyoruz. Bunun yanında sizin için uygun olan desenleri beraber kullanmanız için tavsiyelerde bulunuyoruz.


 • Bireysel Gardırop Danışmalığı

  Değişmeyen erkek modasına bağlı olarak sizin tüm özelliklerinize uygun, gardırobunuzda bulundurmanız gereken takım, ceket, pantolon, gömlek, kravat, mendil için kumaş ve desenleri belirliyor ve bu öğeleri oluşturma da size yardımcı oluyoruz.


 • Kişiye Özel Hediye Konsepti

  Kurumsal veya kişisel hediyelerinizi standardların dışına taşımak için, La Misura’dan kişiye özel hediye konseptleri oluşturabilirsiniz. Özel hazırlanacak hediye kutusu içinde nakışla ismi yazılan hediye sahibinin sonrasında alacağı servis ile ölçüleri alınıp tercih ettiği modeller belirlenecektir. Hediye sahibi ürünün yanında tam olarak bir özel dikim servisi de alacaktır. Servisten bir hafta sonra özel gamboçu içinde kişinin adresine teslim edilecektir.


 • Smokin Kullanım Desteği

  Özellikle düğün günlerinde damat adaylarının yanında olup, kendilerinin smokinini doğru şekilde kullanımlarına destek veriyoruz. Smokinin ve smokin gömleğinin son ütüsü tamamlandıktan sonra giysileri düğün mekanına ulaştırıyoruz. Stil danışmanlarımız damatlara giyim hazırlıklarında yardımcı olurken, kişinin kuşağının doğru konumlandırılması, papyonunun doğru bağlanması, mendilinin cebe yerleştirilmesi, yaka çiçeğinin iliştirilmesi tarzı detaylarda da farklılık yaratabiliyorlar.


 • İş Seyahat Çantanızı Biz Hazırlıyoruz

  La Misura seyahat öncesinde sizi ziyaret edip iş seyahatiniz veya tatiliniz süresince giyebileceğiniz kombinleri oluşturuyor. Özellilkle kısa seyahatler için her güne farklı giysi almak, oldukça ağır bir valiz ile sonuçlanıyor ve genelde valize konulan giysilerin tamamı giyilmiyor. La Misura stil danışmanlarının önerileri, doğru giysilerin farklı şekillerde kombinlenmesiyle daha az parça giysi ile daha şık olmanın anahtarını veriyor.


 • Takım Elbise Bakım Servisi

  La Misura takımlarınızı her sezon sizden alarak, bakım ve kuru temizleme servisi yapıyoruz. Böylece takım elbiseleriniz her sezon yenilenirken, kullanım ömrü de daha da uzuyor.


 • Kurumsal Giyim Rehberliği

  Öncelikle kurumuzun kültürünü, iş alanını, çalışma ortamını, müşteri bilgilerini edindikten sonra firma çalışanlarının en doğru şekilde kurumu temsil ederken çalışma ortamında rahat edecekleri dış giyim alternatiflerini belirliyoruz. Firmanıza özel hazırlanan sunumda hem doğru giyim tarzları, hem de iş ortamında doğru giyinmenin yöntemlerini firma çalışanlarına kapsamlı bir sunumla aktarıyoruz.


 • Renk Danışmanlığı

  La Misura stil danışmanları; vücut oran ve ölçülere göre verdikleri giyim önerileri dışında STYLE Color ile işbirliği sonucu aldıkları La Misura’ya özel bir eğitimle, artik sizin ten, göz rengi ve saç tonuna göre ve de aralarında ki kontrastlara en uygun desen, renk ve kesimleri sunuyor olacak. Sizlere artık stilinize en uygun renklerinizi ve bunlarla uyumlu aksesuarları sunarken, gerektiginde STYLE Color Akademisi destegi ile 4 mevsim renk analizi veya tam kapsamlı Stil Analizinizi gerçekleştirip işinize ve sosyal hayatınıza uygun stilleri ve size en uygun renkleri de keşfetmenizi sağlayacağız. STYLE Color kurucuları 20 senedir Almanya’da kullanılan TYP Akademie sisteminin öncüleri olarak bizim için de doğru adres oldu.


 • dd

  d


 • s