La Misura, uzun yıllardır tekstil ve hazır giyim sektörüne hammadde tedarik eden firmamızın kişiye özel giyim markasıdır. Uzun yılların bize kazandırdığı kumaş tecrübesini, dikimde el işinin incelikleriyle birleştirmemizle ortaya çıkan markamız, ilk günden beri kişiye özel servisin ve detaya önemin bilincinde büyümeye devam etmektedir. Kişiye özel gömlek ile başladığımız maceramız, kişiye özel takım elbise, ayakkabı, kemer ve İtalya’nın özenle seçilmiş erkek giyim aksesuarları ile bütünleşmiş durumdadır.

La Misura kişiye özel tarzını belirlerken kalıcı modaya inanmaktadır. Sizin için oluşturulan bu kalıcı tarz ile geçici modanın esiri olmadan sizi yansıtan renkler, kalıplar ve modeller belirlenir. Dolayısı ile bu sizin için zamandan bağımsız bir yatırım haline gelir. Her sezon dünyanın en kaliteli kumaş üreticilerinin koleksiyonları ve yine en üst kalite iç malzeme ve düğme seçeneklerimiz ile sizin şıklığınızdan ödün vermeden en rahat edeceğiniz modelleri oluştururuz. Bunu uygularken sizin her türlü ölçü, oran, özellik, alışkanlık, yaşam tarzı ve kullanım alanlarınızı dikkate alarak üretimimizi yaparız.

Levent’de müşterilerimizi ağırlamak için oluşturduğumuz 4 katlı mağazamız kişiye özel servis alanları, hazır ürün servis alanı ve de müşterilerimizin bir araya geldiği ve farklı organizasyonların yapıldığı lounge katımızdan oluşmaktadır.

Mağazamız
Kumaş Tedarikçilerimiz